Služby, které Vám nabízím

 

Kromě klasického prodeje a pronájmu nemovitosti Vám mohu pomoci také v řadě jiných služeb, které jsou potřeba při prodeji nebo koupi nemovitosti. Važte si Vašeho času a dejte plnou důvěru do mých dlouholetých zkušeností.

Spolehnout se na mě můžete zejména v těchto oblastech.

 

 

 

Zprostředkovatelská činnost

V rámci zprostředkovatelské činnosti Vám profesionálně a bezpečně zajistím prodej a pronájem všech typů nemovitostí. Samozřejmostí je právní servis, advokátní úschova, předání nemovitosti na základě předávacího protokolu a další poprodejní servis, který mohu zajistit díky smluvním partnerům, s kterými spolupracuji.

ilustrační popis fotografie

Úvěry a pojištění

Spoluprací s bankovními poradci napříč všemi bankami Vám nabídneme kompletní finanční poradenství. Díky němu dokážeme zajistit hypotéku nebo financování stavební spořitelnou s optimální úrokovou sazbou. Nabízíme stavební spoření, pojištění nemovitostí, majetku, osob. Případě zprostředkujeme možnost investovat do dluhopisů, nemovitostních fondů atd.

ilustrační popis fotografie

Odhad tržní ceny

Jedním z nejdůležitějších úkolů je pomoci majiteli nemovitosti správně stanovit tržní cenu a strategii prodeje. Právě dobře nastavená prodejní cena zajistí efektivní prodej Vašich nemovitostí. Na základě vlastních zkušeností, spoluprací s odhadci a pomocí cenových map Vám pomůžeme dobře určit tržní cenu Vaší nemovitosti.

ilustrační popis fotografie

Fotografie, virtuální videa, videoprohlídky

Kvalitní fotografie nemovitosti jsou již standardem a základním předpokladem pro prezentaci nemovitosti. Virtuální videa a videoprohlídky dokáží klientům nastínit reálný stav nemovitosti, vyzdvihnout klady a přednosti, zároveň mohou ušetřit prodávajícím čas, pokud odradí tzv. „realitní turisty“, pro které není nemovitost vhodná. Kvalitně zpracované video dokáže nemovitost prodat rychleji a často za vyšší cenu. Ukázky jsou zde

ilustrační popis fotografie

Homestaging

Díky této službě dokážeme profesionálně připravit Vaši nemovitost k prodeji, tak aby byla pro zájemce co nejatraktivnější a tím pádem oslovila i co největší množství zájemců. Výrazně díky ní snížíme dobu prodeje a dosáhneme maximální možné ceny za nemovitost. 

ilustrační popis fotografie

Úspory na energiích

V rámci analýzy Vašich plateb za energie Vám zjistím, jaké energetické úspory můžete dosáhnout. Srovnáním aktuálních ceníků od všech dodavatelů Vám dokáži nabídnout nejvýhodnější nabídku. Efektivně Vám potom zkombinuji úspory na vodě, vytápění, osvětlení, elektřině, distribuční sazbě, jističi, plynu a další.

ilustrační popis fotografie

Rekonstrukce

V případě potřeby Vám můžu zajistit rekonstrukci, stavební, vyklízecí i zahradnické práce. Zajišťujeme zejména rekonstrukci rodinných domů a bytových jader. Dále můžu zprostředkovat výkopové práce, kompletní demolici a odvoz suti, výstavbu plotů a jiné stavební práce. Zajistíme i kompletní vyklizení nemovitostí - od bytů až po velké objekty.

ilustrační popis fotografie

Výstavba dřevodomků na klíč

Nabízím zprostředkování výstavby nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Patří sem především montované domy ze dřeva, bungalovy, rodinné domy a dřevěné chaty. Je možné si vybrat z široké nabídky staveb z katalogu nabídky, případně jsou možné individuální úpravy těchto projektů.

ilustrační popis fotografie

Jak s námi vydělat?

Víte o někom ve Vašem okolí, kdo prodává nemovitost, ať už Vaši přátelé, rodina, kolegové nebo sousedé? Nebo někdo zdědí nemovitosti, o které nemá možnost se starat, protože jsou mimo jeho bydliště? Pokud ANO, předejte nám tip a získejte za něj odměnu. Proč?

Rádi odměníme dobře odvedenou práci a zprostředkování kontaktu na majitele, který se chystá prodat svou nemovitost! Pokud nám takový kontakt můžete dát, vyplatíme Vám po úspěšném dokončení prodeje 5 000 až 20 000 Kč.

ilustrační popis fotografie

Vyhotovení PENB

PENB - lidově řečeno "energetický štítek" je povinností dle z. č. 406/2000 Sb. Zákona o hospodaření energií, kterou tento zákon ukládá prodávajícím nebo pronajímatelům.

 

Více zde 

ilustrační popis fotografie

Oddlužení, exekuce

Pokud máte dluhy, můžu Vám je pomoci vyřešit a nemovitost tak zachránit. To platí i v případě, že máte na nemovitosti exekuci nebo je dokonce nařízená dražba. Každý případ je jiný, u každého se snažím najít co nejlepší cestu, jak věc vyřešit slušně, poctivě a na úrovni. Zanechte mi základní údaje o sobě, o Vaší nemovitosti a popište věcně Váš případ. Obratem se Vám ozvu zpět a začnu situaci okamžitě řešit. Pamatujte, že čím více informací sdělíte, tím lépe se vaše situace dá řešit!

 

 

 

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
email: fname: lname: