Realizované obchody

Naše realitní kancelář už dokázala spokojeným klientům prodat nebo pronajmout spoustu nemovitostí. Pro každý byt, dům i prodejní prostor jsme našli toho správného člověka. Podívejte se, kde všude jsme už pomohli, třeba to bylo zrovna u vašich sousedů.

Pronájem bytu 2+kk o velikosti 47 m² na ulici Jánošíkova v Brně-Chrlicích. Byt s balkonem se nachází 2.NP/5 v cihlovém domě bez výtahu. Byt je kompletně zařízený, kuchyňská linka včetně spotřebičů ( vestavná trouba a myčka značky Bosh, lednička ), v obývacím pokoji, z kterého je přístup na balkon, je k dispozici sedací souprava včetně televize. Ložnice je vybavena manželskou postelí a skříní. Koupelna je s vanou a pračkou, WC je samostatné. K dispozici je také prostorná komora, která je místo sklepní kóje. V suterénu domu je kočárkárna, která je hlídána kamerovým systémem. K vytápění a ohřevu vody slouží vlastní plynový kotel. Orientace bytu je na východ. Parkování je možné před domem, v okolí veškerá občanská vybavenost – obchod, lékař, lékárna, pošta, dětská hřiště, mateřská školka, škola, blízko nákupní centrum Olympia. Výborná dopravní dostupnost MHD, zastávka MHD 360 m. Byt je ihned k dispozici. Majitelé preferují dlouhodobý pronájem. Zvířata po domluvě. Vratná kauce ve výši 20.000,-Kč. Zálohy na služby jsou nastaveny na 4.900,-Kč a jsou zúčtovatelné.
Zobrazit více
Pronájem Lokalita: Brno-město Typ: Byty 12 500 Kč
Nabízíme na prodej lesní pozemek v obci Újezd u Tišnova. Pozemek se nachází na jeho okraji v jihovýchodní části katastrálního území, v místní části zvané Chytálky. Na pozemku je lesní porost různého stáří, převážně vzrostlé borovice, v severovýchodní části nad lesní cestou jsou pak středně vzrostlé stromy. Dále se na pozemku nachází v menší míře náletové dřeviny a křoviny. Zastoupení: borovice 90% 519m3 ( výčetní tloušťka 29), dub 5% 23m3 (výčetní tloušťka 28 cm), habr 5% 15m3 ( výčetní tloušťka 19 cm). Les není napadený kůrovcem, je vhodný k těžení.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 610 000 Kč
Nabízíme prodej rovinatého pozemku o výměře 500 m2 v Kuřimi. Pozemek má ideální rozměry 20x25m, po obvodové části je oplocen, prodává se i s podílem na příjezdové komunikaci. Nachází se v rekreační oblasti s místním názvem "Za Koutem" v západní části Kuřimi, orientace pozemku je východní. Jedná se o klidné místo kousek od lesa, ideální na rekreaci, zahradničení atd. K pozemku je přivedena elektřina, vodu je možné zajistit vlastní vrtanou studnou. V blízkosti je Přírodní památka Zlobice, rybník Srpek cca 300m, cyklostezka vede 50m od pozemku. V případě rychlého jednání je možné jednat o ceně.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 1 000 000 Kč
Prodej rovinatého stavebního pozemku o výměře 3566m2 v obci Horní Loučky. Obec Horní Loučky se rozkládá v Hornosvratecké vrchovině, přibližně 6 kilometrů severozápadně od Tišnova. Jedná se o rovinatý pozemek, uliční šíře 11,5 m. Zadní část pozemku je také přístupná z obecní komunikace. Část lze využít na lehkou výrobu, skladování, dále jako zahradu. V případě zájmu je možné pozemek rozdělit a prodat pouze jeho část. Více informací u makléře.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 2 700 000 Kč
Nabízíme dlouhodobý pronájem řadového RD o velikosti 5+kk v Brně - Černovicích na ul. Mírová. V přízemí je k dispozici chodba s šatnou, z které je vstup do obývacího pokoje a kuchyně. Vedle kuchyně je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V 1 patře je ložnice cca 30m2, dětský pokoj13m2 a 12m2. Z dětského pokoje je přístup do podkrovního pokoje, který je využíván jako pracovna. K dispozici je dále koupelna s vanou, WC je samostatné. Z obývacího pokoje je přístup na terasu a zahradu. Posezení je možné pod pergolou, vedle které je krytý bazén. V zadní části zahrady je prostorná dvougaráž s technickou místností. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, v obývacím pokoji jsou krbová kamna. Pokoje v 1. patře jsou klimatizovány. Uvolnění domu je po domluvě. Majitel preferujeme dlouhodobý pronájem. Vratná kauce je ve výši 25.000,-Kč. Měsíční náklady jsou cca 5.500,-Kč. Vzdálenost MHD cca 150, 100m restaurace, dětské hřiště Mírová cca 50m.
Zobrazit více
Pronájem Lokalita: Brno-město Typ: Domy a vily 20 000 Kč
Hledáte ke koupi stavební pozemek v klidném místě kousek od Brna? Ve výhradním zastoupení nabízíme na prodej mírně svažitý pozemek o výměře 1956 m2 v obci Šebrov. Pozemek je trojúhelníkového tvaru a dle platného územního plánu je určen pro výstavbu RD. Pozemek je situován v jihozápadní části obce, příjezd je po obecní zpevněné komunikaci. Elektřina je na hranici pozemku, voda, kanalizace, plyn cca 30 m od pozemku. Vzdálenost od Brna 10km, od Blanska 5 km.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Blansko Typ: Pozemky 6 900 000 Kč
Nabízíme na prodej stavební pozemek ve vinařské obci Strachotín o celkové výměře 1500 m2. Pozemek je vhodný na výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, hloubka pozemku 23m. Pozemek se nachází v severní části obce při výjezdu na Hustopeče, podél vede obecní asfaltová komunikace. K pozemku bude přivedena elektřina, voda cca 50m od pozemku. Obec Strachotín leží v turisticky atraktivní a vyhledávaní lokalitě, v okolí je možné vyrážet na cyklovýlety po vinařských naučných stezkách nebo na pěší turistiku po Pálavě. Vodní nádrž Nové mlýny je ideální pro koupání, provozování vodních sporů a rybolov. Milovníky historie zaujme Lednicko-valtický areál, městečko Mikulov, Archeopark v Pavlově atd. Výhodu pozemku je dostupnost do Mikulova 17 min. a do Brna 35 min. Vzdálenost 15 km od Mikulova, od Hustopečí 9 km.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Břeclav Typ: Pozemky 3 Kč
Nabízíme prodej rovinatého pozemku o výměře 500 m2 v Kuřimi. Pozemek má ideální rozměry 20x25m, po obvodové části je oplocen, prodává se i s podílem na příjezdové komunikaci. Nachází se v rekreační oblasti s místním názvem "Za Koutem" v západní části Kuřimi, orientace pozemku je východní. Jedná se o klidné místo kousek od lesa, ideální na rekreaci, zahradničení atd. K pozemku je přivedena elektřina, vodu je možné zajistit vlastní vrtanou studnou. V blízkosti je Přírodní památka Zlobice, rybník Srpek cca 300m, cyklostezka vede 50m od pozemku. V případě rychlého jednání je možné jednat o ceně.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 1 100 000 Kč
Nabízíme na prodej mírně svažitý stavební pozemek obdelníkového tvaru v obci Deblín u Tišnova. Je možné si vybrat z těchto dvou parcel. 1) pozemek o výměře 1108m2, šíře pozemku v přední části 16,48 m 2) pozemek o celkové výměře 1134m2, šíře pozemku v přední části 16,52 m Pozemek je přístupný z obecní komunikace. Orientace západní. IS jsou na hranici pozemku. V obci je veškerá občanská vybavenost, vzdálenost od Tišnova 7 km, 30 km od Brna.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 2 560 000 Kč
Nabízíme na prodej vinný sklep s vinicí o výměře 2211m2 ve vyhlášené vinařské obci Bořetice. Vinice má šířku cca 10m, hloubku 220m, jedná se o jižní svah s krásným výhledem na okolní vinice a vesnice. Sklep stojí ve známé bořetické republice Kraví hora, kde je rozloženo bezmála 300 vinných sklípků. Jedná se o trojpodlažní zděnou stavbu, stojící na vlastním pozemku, navazující na sousední sklepy. Lisovna s posezením (36 m2), klenutý vinný sklep (20 m2), apartmán s WC (36m2). Obytná část je přístupná z druhé strany objektu. Nabízí se tu možnost rekonstrukce a následného využití např. pro rekreaci nebo pro komerční ubytování, tak jak je tomu u ostatních sklípků. Samotný kvelbený sklep je v dobrém stavu, lisovna vykazuje opotřebení, způsobené zpracováváním hroznů. K dispozici je elektřina, odpady řešené jímkou, voda je u sousedního pozemku.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Břeclav Typ: Malé objekty, garáže 1 580 000 Kč