Realizované obchody

Naše realitní kancelář už dokázala spokojeným klientům prodat nebo pronajmout spoustu nemovitostí. Pro každý byt, dům i prodejní prostor jsme našli toho správného člověka. Podívejte se, kde všude jsme už pomohli, třeba to bylo zrovna u vašich sousedů.

Prodej vinného sklepa s pozemkem o výměře 1164m2 v obci Popice. Popice leží uprostřed moravského vinařského regionu v blízkosti Pálavských vrchů, Novomlýnských jezer, Lednicko - Valtického areálu a historického města Mikulova. V obci je základní občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Vzdálenost od Brna cca 30km, Hustopeče 7km, Mikulov 18km. Vinný sklep se nachází na okraji obce s místním označením „Mitrberk“. Jedná se o patrový objekt s pultovou střechou o zastavěné ploše 38m2, který je v katastru zapsaný jako jiná stavba s číslem evidenčním. Při vstupu do sklepa se ocitneme v menší společenské místnosti vhodné k posezení a k občerstvení. Z ní se po schodech dostaneme do cihlového kvelbeného sklepa, který sloužil k archivaci vína. V 1. patře je plánováno dokončení společenské místnosti se sociálním zázemím o výměře 38m2. Vzhledem k umístění budovy v klidné části na okraji obce a k přilehlé zahradě o výměře 1164m2 se zde nabízí i využití pro rekreační účely. Zahrada je osázena především meruňkami, šíře je 6 m, část je vedená v územním plánu jako stavební parcela. Nemovitost je napojena na obecní vodovod, elektřina 220/380 V. Přístup je po obecní komunikaci.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Břeclav Typ: Malé objekty, garáže 1 200 000 Kč
Nabízíme pronájem zahrady o výměře 500 m2 ( v případě zájmu je možná i větší výměra ). Zahrada je rovinatá, nachází se v rekreační oblasti s místním názvem "Za Koutem" v západní části Kuřimi. Jedná se o klidné místo, ideální na rekreaci, zahradničení atd. Na pozemku je elektřina, je možné umístit karavan. V blízkosti je rybník Srpek, Přírodní památka Zlobice, cyklostezka. Doba pronájmu dle domluvy.
Zobrazit více
Pronájem Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 4 000 Kč
Pronájem pěkného slunného bytu 1+1 na ulici Osvobození v Adamově. Byt je umístěn ve 3.NP cihlového domu bez výtahu. Byt je v dobrém technickém stavu, vymalovaný, částečně zařízený. Dispozice: předsíň 3 m2, kuchyně o výměře 11 m2 je zařízená kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, ledničkou, pračkou, stolem se dvěma židlemi. Z ní je přístup do koupelny s vanou 3,5 m2 a do pokoje o výměře 17 m2. WC je samostatné. Byt je ihned k dispozici, preferujeme dlouhodobý pronájem. Vytápění a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem. Jedná se o klidnou lokalitu s parkováním na ulici. Byt je vhodný max. pro 2 os., zvířata po domluvě. Vratná kauce je ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Zobrazit více
Pronájem Lokalita: Blansko Typ: Byty 6 000 Kč
Hledáte ke koupi rodinný dům, který si můžete zmodernizovat podle vlastních představ? Chcete bydlet v klidném místě na konci malé obce, které je obklopeno lesy a loukami? V tomto případě můžu nabídnout samostatně stojící rodinný dům v Rojetíně u Tišnova. Dům byl postaven v roce 1935, je cihlový, částečně podsklepený. Z inženýrských sítí je k dispozici elektřina 220/380V, voda z vlastní studny s možností připojení na obecní vodovod. WC je suché. Vstup je průjezdem, z kterého se jde do kuchyně a ložnice. K dispozici je ještě jedna místnost využívaná jako výměnek. Zastavěná plocha domu včetně výměnku a dřevníku je cca 150m2. Zahrada má výměru 1618m2 a dle územního plánu je na ní možná výstavba. Rojetín je malá obec o 78 obyvatelích, vzdálenost od Tišnova je cca 16 km, od Velké Bíteše 12 km. Mateřská a základní škola je ve vedlejším Žďárci, taktéž obchod. Dopravní spojení autem, autobusem. Vlaková zastávka je v Níhově nebo v Říkoníně. Dům je ihned volný, vhodný na bydlení nebo rekreaci. V případě potřeby zajistíme financování.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Domy a vily 1 050 000 Kč
Prodej dvou lesních pozemků o celkové výměře 3503m2 v obci Kuřímská Nová Ves. Lesní pozemky jsou na rovině, dobře přístupné, tvoří jeden funkční celek. Na ploše 0,17ha je smrk ve věku 20let, na ploše 0,18ha borovice ve věku 88 let, zásoba 39m3. Cena je včetně právních služeb.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 30 000 Kč
Hledáte ke koupi dvougenerační rodinný dům, který si můžete zmodernizovat podle vlastních představ? Chcete bydlet v klidném místě s výhledem na louky a lesy? V tomto případě můžeme nabídnout samostatně stojící rodinný dům v obci Brusná u Lomnice. Dům je částečně podsklepený, v přízemí je k dispozici chodba 10m2, z které je vstup do kuchyně 18m2, pokoje 16m2 a 18m2, koupelny s vanou 8m2 a na samostatné WC. V pravé části domu je výměnek, který se skládá z kuchyňky 2,5m2 a dvou pokojů 12 a 13m2. Po schodišti se dostaneme do obytného podkroví, kde jsou 2 prostorné pokoje 2x 24m2, kuchyně 17m2 a místnost pro koupelnu a toaletu. Z chodby je přístup na terasu, z které je výhled na pozemek a okolní krajinu. Vedle domu je cihlová garáž 19m2, na kterou navazují další dřevěné přístavky. Za nimi je zahrada o výměře 791m2, která je dalším stavebním místem. Celková výměra pozemku je 1509m2. V obci je zaveden plyn, obecní voda, na pozemku je vlastní studna, 220 a 380V. Ve vedlejší Lomnici je veškerá občanská vybavenost, Tišnov je vzdálen 6km. Dům je ihned k dispozici. V případě zájmu zajistíme financování. Výhodou je klidné místo s dobrou dostupností do Tišnova a Brna!
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Domy a vily 2 500 000 Kč
Hledáte investiční příležitost se zajímavou návratností? Pokud ano, ve výhradním zastoupení nabízíme na prodej komerční budovu na velmi frekventovaném a viditelném místě na nám. Republiky ve Žďáře nad Sázavou. Jedná se o třípodlažní budovu, která je v tuto chvíli plně pronajata a generuje zajímavý pronájem. V přízemí jsou k dispozici prostory o podlahové ploše 328m2, kde je v pronájmu knihkupectví. V 2. NP jsou prostory o podlahové ploše 409m9, kde bude k dispozici kavárna s dětským koutkem a herními prvky pro nejmenší, a v 3.NP jsou prostory o výměře 407m2, kde je nyní provozována lasergame aréna. Budova má osobní a nákladní výtah, rampu na zásobování, každé podlaží má vlastní vytápění, podružně měřiče elektřiny a sociální zázemí. Budova je skeletové konstrukce s výkladci do ulice. Více informací v RK.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Žďár nad Sázavou Typ: Komerční objekty 18 500 000 Kč
Hledáte ke koupi nemovitost v Soběšicích u Brna s možností rekonstrukce dle vlastních představ? Nabízíme na prodej bývalou zemědělskou usedlost, která byla reálně rozdělena na dva rodinné domy ( každý z nich má vlastní číslo popisné, samostatný vstup z ulice, zahrada je rozdělena cihlovou zdí ). Zastavěná plocha a nádvoří prvního domu o velikosti 2+1 je 230m2, k dispozici je zahrada o výměře 272m2, na které je umístěna dílna o zastavěné ploše 22m2. Vstup do domu je průjezdem 20m2 a pak chodbou do obývacího pokoje 19m2, ložnice 16m2, kuchyně 7,5m2 a do koupelny. Dům je v průběžně udržovaném stavu, modernizace je žádoucí. Druhý rodinný dům o velikosti 3+1 má zastavěnou plochu včetně nádvoří 341m2 a pozemek o výměře 216m2. Na pozemku je k dispozici vejminek o výměře 50m2, na který navazuje stodola o výměře 70m2. Tato bytová jednotka včetně vedlejších staveb jsou ve špatném technickém stavu a je nutná kompletní rekonstrukce. Oba domy se nabízí jako celek, ideální bydlení pro rozvětvenou rodinu, bydlení spojené s podnikáním. Prodej po částech možný za určitých okolností. Soběšice jsou vyhledávanou příměstskou částí s dobrým spojením do centra. K dispozici jsou veškeré IS, vlastní studna, parkování možné v průjezdu nebo před domem. Dům je ihned k dispozici.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-město Typ: Domy a vily 10 700 000 Kč
Hledáte rovinatý stavební pozemek v klidném prostředí na okraji obce? Nabízíme na prodej stavební pozemek na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny v obci Vidonín o celkové výměře 7255m2 ( šíře 33 m). Pozemek je dle platného územního plánu určen pro bydlení v rodinných domech, pro agroturistiku, bydlení spojené s podnikáním, případně i sociální služby. Vzhledem k velikosti je možné rozparcelování pozemku na menší části. V případě zájmu jsme schopni zajistit výstavbu nízkoenergetické dřevostavby na klíč. IS jsou na hranici pozemku. V obci je mateřská školka, obchod, pošta, hospoda. Vzdálenost od Velké Bíteše 15km, od Brna 42 km. Výhodou je umístění v krásné přírodě, okolní lesy a rybníky nabízí možnost turistiky, houbaření, cykloturistiky.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Žďár nad Sázavou Typ: Pozemky V RK
Prodej chaty v zahrádkářské kolonii s místním označením „Čimperek" na okraji obce Lomnička. Dřevěná chata o zastavěné ploše 24m2 leží na pozemku o výměře 369m2. V chatě se nachází kuchyňka, obytná místnost, chemická toaleta a dílna na nářadí. Vedle chaty je pergola s posezením a krbem, s dostatečným prostorem i na umístění bazénu. Před chatou je malý sklípek, kde je umístěn vodoměr, voda je přivedena z obecního řádu, elektřina 220 V. Ve spodní části zahrady jsou záhony, směrem k přístupové cestě je zahrada terasovitá, osázená okrasnými a ovocnými dřevinami. Pozemek je oplocený, přístupný po obecní komunikaci, orientace jižní. Chata je ihned k dispozici, prodává se včetně veškerého vybavení, nářadí i sekačky. Jedná se o klidné místo s dobrou dostupností do Tišnova.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Chaty a rekreační objekty 535 000 Kč