Realizované obchody

Naše realitní kancelář už dokázala spokojeným klientům prodat nebo pronajmout spoustu nemovitostí. Pro každý byt, dům i prodejní prostor jsme našli toho správného člověka. Podívejte se, kde všude jsme už pomohli, třeba to bylo zrovna u vašich sousedů.

Nabízíme prodej rovinatého pozemku o výměře 500 m2 v Kuřimi. Pozemek má ideální rozměry 20x25m, po obvodové části je oplocen, prodává se i s podílem na příjezdové komunikaci. Nachází se v rekreační oblasti s místním názvem "Za Koutem" v západní části Kuřimi, orientace pozemku je východní. Jedná se o klidné místo kousek od lesa, ideální na rekreaci, zahradničení atd. K pozemku je přivedena elektřina, vodu je možné zajistit vlastní vrtanou studnou. V blízkosti je Přírodní památka Zlobice, rybník Srpek cca 300m, cyklostezka vede 50m od pozemku. V případě rychlého jednání je možné jednat o ceně.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 1 000 000 Kč
Prodej rovinatého stavebního pozemku o výměře 3566m2 v obci Horní Loučky. Obec Horní Loučky se rozkládá v Hornosvratecké vrchovině, přibližně 6 kilometrů severozápadně od Tišnova. Jedná se o rovinatý pozemek, uliční šíře 11,5 m. Zadní část pozemku je také přístupná z obecní komunikace. Část lze využít na lehkou výrobu, skladování, dále jako zahradu. V případě zájmu je možné pozemek rozdělit a prodat pouze jeho část. Více informací u makléře.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 2 700 000 Kč
Nabízíme dlouhodobý pronájem řadového RD o velikosti 5+kk v Brně - Černovicích na ul. Mírová. V přízemí je k dispozici chodba s šatnou, z které je vstup do obývacího pokoje a kuchyně. Vedle kuchyně je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V 1 patře je ložnice cca 30m2, dětský pokoj13m2 a 12m2. Z dětského pokoje je přístup do podkrovního pokoje, který je využíván jako pracovna. K dispozici je dále koupelna s vanou, WC je samostatné. Z obývacího pokoje je přístup na terasu a zahradu. Posezení je možné pod pergolou, vedle které je krytý bazén. V zadní části zahrady je prostorná dvougaráž s technickou místností. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, v obývacím pokoji jsou krbová kamna. Pokoje v 1. patře jsou klimatizovány. Uvolnění domu je po domluvě. Majitel preferujeme dlouhodobý pronájem. Vratná kauce je ve výši 25.000,-Kč. Měsíční náklady jsou cca 5.500,-Kč. Vzdálenost MHD cca 150, 100m restaurace, dětské hřiště Mírová cca 50m.
Zobrazit více
Pronájem Lokalita: Brno-město Typ: Domy a vily 20 000 Kč
Hledáte ke koupi stavební pozemek v klidném místě kousek od Brna? Ve výhradním zastoupení nabízíme na prodej mírně svažitý pozemek o výměře 1956 m2 v obci Šebrov. Pozemek je trojúhelníkového tvaru a dle platného územního plánu je určen pro výstavbu RD. Pozemek je situován v jihozápadní části obce, příjezd je po obecní zpevněné komunikaci. Elektřina je na hranici pozemku, voda, kanalizace, plyn cca 30 m od pozemku. Vzdálenost od Brna 10km, od Blanska 5 km.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Blansko Typ: Pozemky 6 900 000 Kč
Nabízíme na prodej stavební pozemek ve vinařské obci Strachotín o celkové výměře 1500 m2. Pozemek je vhodný na výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, hloubka pozemku 23m. Pozemek se nachází v severní části obce při výjezdu na Hustopeče, podél vede obecní asfaltová komunikace. K pozemku bude přivedena elektřina, voda cca 50m od pozemku. Obec Strachotín leží v turisticky atraktivní a vyhledávaní lokalitě, v okolí je možné vyrážet na cyklovýlety po vinařských naučných stezkách nebo na pěší turistiku po Pálavě. Vodní nádrž Nové mlýny je ideální pro koupání, provozování vodních sporů a rybolov. Milovníky historie zaujme Lednicko-valtický areál, městečko Mikulov, Archeopark v Pavlově atd. Výhodu pozemku je dostupnost do Mikulova 17 min. a do Brna 35 min. Vzdálenost 15 km od Mikulova, od Hustopečí 9 km.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Břeclav Typ: Pozemky 3 Kč
Nabízíme prodej rovinatého pozemku o výměře 500 m2 v Kuřimi. Pozemek má ideální rozměry 20x25m, po obvodové části je oplocen, prodává se i s podílem na příjezdové komunikaci. Nachází se v rekreační oblasti s místním názvem "Za Koutem" v západní části Kuřimi, orientace pozemku je východní. Jedná se o klidné místo kousek od lesa, ideální na rekreaci, zahradničení atd. K pozemku je přivedena elektřina, vodu je možné zajistit vlastní vrtanou studnou. V blízkosti je Přírodní památka Zlobice, rybník Srpek cca 300m, cyklostezka vede 50m od pozemku. V případě rychlého jednání je možné jednat o ceně.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 1 100 000 Kč
Nabízíme na prodej mírně svažitý stavební pozemek obdelníkového tvaru v obci Deblín u Tišnova. Je možné si vybrat z těchto dvou parcel. 1) pozemek o výměře 1108m2, šíře pozemku v přední části 16,48 m 2) pozemek o celkové výměře 1134m2, šíře pozemku v přední části 16,52 m Pozemek je přístupný z obecní komunikace. Orientace západní. IS jsou na hranici pozemku. V obci je veškerá občanská vybavenost, vzdálenost od Tišnova 7 km, 30 km od Brna.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Brno-venkov Typ: Pozemky 2 560 000 Kč
Nabízíme na prodej vinný sklep s vinicí o výměře 2211m2 ve vyhlášené vinařské obci Bořetice. Vinice má šířku cca 10m, hloubku 220m, jedná se o jižní svah s krásným výhledem na okolní vinice a vesnice. Sklep stojí ve známé bořetické republice Kraví hora, kde je rozloženo bezmála 300 vinných sklípků. Jedná se o trojpodlažní zděnou stavbu, stojící na vlastním pozemku, navazující na sousední sklepy. Lisovna s posezením (36 m2), klenutý vinný sklep (20 m2), apartmán s WC (36m2). Obytná část je přístupná z druhé strany objektu. Nabízí se tu možnost rekonstrukce a následného využití např. pro rekreaci nebo pro komerční ubytování, tak jak je tomu u ostatních sklípků. Samotný kvelbený sklep je v dobrém stavu, lisovna vykazuje opotřebení, způsobené zpracováváním hroznů. K dispozici je elektřina, odpady řešené jímkou, voda je u sousedního pozemku.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Břeclav Typ: Malé objekty, garáže 1 580 000 Kč
Hledáte ke koupi dům vhodný k bydlení, ale i k podnikání? Pokud ano, nabízíme na prodej rodinný dům, který byl v roce 2003 přestavěn na pohostinství s 2 bytovými jednotkami a s možností vybudování dalších bytových jednotek. Pohostinství je stále v provozu a prodává se s veškerým vybavením. Dispozice: restaurace 25 m2, výčep 7,5 m2, kuchyně a umývárna nádobí 21 m2, sklad nápojů 9m2, přípravna zeleniny 2,8 m2, úklidová místnost 2,2 m2, dámské a pánské toalety. V létě je v provozu letní zahrádka s udírnou. Bytová jednotka má vlastní vstup z druhé strany domu a její dispozice je 1+1. Z chodby o velikosti 5,35 m2 je přístup do kuchyně 16,44 m2 a do pokoje 25,5m2. Koupelna s vanou a sprchovým koutem má 4,8 m2 a samostatné WC s bidetem 3m2. V prvním patře jsou dva pokoje - cca 30 m2 další pokoj 9,5 m2, sprcha 2 m2 a WC 1,5m2. Na ně navazuje prostorná půda o výměře 85m2, kde je plánováno vybudování dalších pokojů. Na dům navazuje stodola, která se využívá pro skladování dřeva a pro parkování aut. Dům je napojen na 220 a 380 V, vytápění je zajištěno plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, voda je obecní a odpady jsou svedeny do kanalizace. Dům je v dobrém a udržovaném stavu. Prodává se včetně nábytku a veškerého vybavení. Výhodou je umístění na dvou turistických trasách, které vedou z obcí Sklené a Jiříkovice směrem na Žďár nad Sázavou.
Zobrazit více
Prodej Lokalita: Žďár nad Sázavou Typ: Domy a vily 2 590 000 Kč
Pronájem samostatně stojícího rodinného domu 4+1 s garáží na ul. Kluchova. Dům je díky blízkosti Campusu, ale i dobré dostupnosti do centra, vhodný pro sídlo firmy, ale také k bydlení. Dům je umístěn ve spodní části ulice Kluchova, kterou projektoval známý architekt Dušan Jurkovič. V přízemí je k dispozici kotelna, WC, technická místnost. Do domu vcházíme prosklenou chodbou, uprostřed které je sprchový kout a na konci WC. Z chodby je dále přístup do kuchyně ( kuchyňská linka, plynový sporák, mikrovlnná trouba, lednice a mrazák), obývacího pokoje a ložnice. V obytném podkroví jsou k dispozici další dva pokoje. Dům je částečně zařízený. Výhodou je vlastní garáž a zahrada o výměře 431 m2, která nabízí možnost posezení a relaxace hlavně v letních měsících. Dům je ihned k dispozici, elektřina, plyn, voda a internet jsou již zahrnuty v nájmu. Preferujeme nájem minimálně na 1 rok. Kauce je 30.000,-Kč
Zobrazit více
Pronájem Lokalita: Brno-město Typ: Domy a vily 27 000 Kč