Viladům Rosice ( 3 bytové jednotky 290m2), parkovací stání, zahrada

Cena
Cena domu 19 500 000
Poznámka Cena k jednání
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Brno-venkov
Obec Rosice
Ulice Lesní
č. domovní / č. orientační 1121
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 0074
Datum aktualizace 22.05.2023

Popis nabídky

Pokud hledáte příjemné a klidné bydlení pro svoji rodinu v obci s veškerou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do Brna, tato nabídka je právě pro vás.

Viladům v Rosicích na ulici Lesní nabídne k dispozici 3 prostorné a slunné bytové jednotky se zahradou, terasou a třemi parkovacími místy v kompletně zrekonstruovaném rodinném domě. Moderně a prakticky provedená rekonstrukce bude dokončena během června.

Lokalita:
Rosice leží asi 16 km západním směrem od Brna. Právě pro svoji výbornou dostupnost do Brna, ale i kompletní občanskou vybavenost, jsou vyhledávanou lokalitou k bydlení, což potvrzuje i výzkum společnosti Delloite, podle kterého se Rosice umístily na 8 místě v Indexu kvality života za rok 2022. Ulice Lesní se nachází v okrajové části města, nabízí bezpečné a klidné bydlení s minimálním provozem, blízko přírody ( přímo za domem je lesní obora, kterou prochází naučná stezka), přitom s dobrou dostupností služeb ( 200m lesní školka, 7 minut pěšky restaurace, 10 min. vlaková zastávka, 18 minut centrum ).

Dům s orientací na východ a skvělým výhledem disponuje 3 samostatnými bytovými jednotkami. Vzhledem ke své velikosti a variabilitě se nabízí několik variant využití:
- vícegenerační bydlení
- bydlení spojené s podnikáním ( služby, sídlo firmy, ateliér )
- uspokojení vlastní bytové potřeby s možností investice do zbývajících bytových jednotek a následným pronájmem

V 1. NP je bytová jednotka o velikosti 3+kk, užitná plocha 82m2, terasa 11m2, zahrada 48m2, parkovací stání.
Dispozice: společná vstupní hala 17m2, chodba 6m2 s úložným prostorem, obývací pokoj s kuchyňským koutem 32m2, ložnice 12m2, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou 7m2. Technická místnost 12m2 spojená s venkovní terasou 11m2, z které je přes schodiště přístup na zahradu;

V 2. NP je bytová jednotka 4+kk, užitná plocha 97m2, zahrada 65m2, parkovací stání
Dispozice: chodba 4,4m2, z které je přístup do jednotlivých pokojů 11m2, 12,7m2 a 23m2 a na toaletu 1,6m2, která je samostatná. Z obývací pokoje s kuchyňským koutem 27m2 a spížkou 1,3m2 je přístup na terasu a zahradu. Koupelna s vanou 4, 6m2.

V 3. NP 1+kk, užitná plocha 97m2, parkovací stání.
Dispozice: chodba 1,3m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 68m2, samostatná toaleta 1,8m2, koupelna, koupelna s vanou a sprchovým koutem 12m2. Tento slunný, prostorný byt s krásným výhledem do okolí by mohl sloužit nejen k bydlení, ale i k podnikání – ateliér, kanceláře atd.

Vybavení:
Okna - plastová s izolačním trojsklem od německé firmy Schüco
Podlahy - vinylové od společnosti Supellex, vytápění podlahové elektrické.
Toalety značky Geberit, koupelny od českého výrobce Rako. Dveře a zárubně od společnosti Sapelli.

V průběhy výstavby je možné měnit materiál a vybavení interiéru, případně je možné nahradit výrobky za jiné ve stejné kvalitě v závislosti na stavu dokončení.

Nabízíme také možnost nájmu, než se zajistí potřebné financování.

Více info. na http://viladumrosice.josefsojka.cz a v RK.

Zobrazit více Skrýt popis

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: fullname: email: fname: