Prodej RD 5+kk 213m2, Svinošice, pozemek 593m2

Prodej RD 5+kk 213m2, Svinošice, pozemek 593m2

Popis nabídky

Hledáte nadstandardní bydlení v klidné lokalitě s dobrou dostupností do Brna? V obci Svinošice nabízíme pozemek o celkové výměře 593m2 s nedokončenou stavbou rodinného domu o dispozici 5+kk a užitné ploše 213m2. Jedná se o rodinný dům s jedním podzemím podlažím, jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Nabízíme možnost dokončení dle představ klienta a požadovaných standardů. Náklady na dokončení závisí na použitých materiálech, technologiích a případných změnách dispozic v podkroví.

Dispoziční řešení:
1.PP: vstup 15,7 m2, schodiště, sklad 9,5 m2, technická místnost 9 m2, WC 2 m2, sklep ( možné využití posilovna, vinotéka, společenská místnost ) 33 m2
1.NP: chodba a schodiště 8,4 m2, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou 38,7 m2, spíž 2,9 m2 , koupelna s WC 6,7 m2, pokoj 13,5 m2, šatna 5,5 m2
Podkroví: chodba 5,9 m2, 3x pokoj 15,3 m2,15 m2 a 11,8 m2, 2x šatna 5,3 m2 a 3,3 m2, koupelna s WC 5,2m2.

Technické provedení po dokončení stavby: Základy betonové pasy, nosná konstrukce zděná, střecha sedlová, krov dřevěný, krytina z pálených tašek, vnitřní omítky vápenné, vnitřní keramické obklady v koupelnách a na WC, fasádní omítky silikonové samočistící se zateplením, stropy železobetonové, schody železobetonové, podlahy vinyl nebo dřevěné, keramická dlažba, okna dřevohliníková a střešní s izolačními trojskly a žaluziemi, elektroinstalace světelná a motorová, bleskosvod, vytápění ústřední a teplovodní podlahové, elektrokotel, rozvod vody studené a teplé, ohřev vody elektrokotel, kanalizace od všech zařízení, rozvod zemního plynu není, vnitřní hygienické vybavení – v 1.PP: WC, v 1.NP: sprcha, umyvadlo, WC, bidet, ve 2.NP: sprcha, umyvadlo, WC, vybavení kuchyně: kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, ostatní vybavení: venkovní žaluzie, rekuperace s rozvody odvětrání do všech místností, rozvody pro chytrou domácnost, příprava na doplnění tepelného čerpadla a fotovoltaiky.

Nemovitá věc se nachází v blízkosti centra obce Svinošice. Příjezd je po účelové komunikaci a je zajištěn věcným břemenem průjezdu a přístupu. Součásti příslušenství je dále přípojka elektro, vody a kanalizace, vodoměrná šachta, jímka na dešťovou vodu včetně oddrenážování kolem domu ve dvou úrovních, čistírna odpadních vod atd.

Svinošice jsou malou obcí v sousedství Moravského krasu, jihozápadním směrem od Blanska, ale s dobrou dostupností do Brna vzdáleného 11 km nebo do Kuřimi, kde je veškerá občanská vybavenost ( poliklinika, wellness, zimní stadion, hypermarkety atd. ). Nabízí klidné bydlení s možností turistiky a rekreace po okolních lesích. Jižním směrem se nachází oblast chráněného území Spálená skála a přírodní rezervace Babí lom, Moravský kras atd.
Pro více informací kontaktujte realitního makléře.
V případě zájmu více informací kontaktujte realitního makléře.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresBlansko
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0105
Datum aktualizace23.05.2024
K dispozici od21.11.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2131
Užitná plocha m2213
Plocha parcely m2593
Datum nastěhování21.11.2023
Počet podlaží objektu3
Číslo podlaží v domě
Popis domu
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuVe výstavbě (hrubá stavba)
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaB - Velmi úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Svinošice. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
lname: fname: fullname: