Dva stavební pozemky s chatou, Lomnice u Tišnova, 1282m2

Cena
Cena pozemku 5 250 000
Poznámka Cena k jednání
Lokalita
Okres Brno-venkov
Obec Lomnice
Parcela 1023/31
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 0068
Datum aktualizace 24.03.2023

Popis nabídky

Hledáte stavební pozemek v klidné a malebné obci nedaleko Tišnova s možností výstavby až 2 rodinných domů?

Pak tu máme pro vás na prodej stavební pozemek o výměře 1284 m2 v Lomnici u Tišnova. Pozemek je možné prodat v celku, případně pouze 718m2. Pozemek je vhodný i na výstavbu 2 rodinných domů se 6 byty a terasou o zastavěné ploše 125m2.

Mírně svažitý pozemek o šířce 18,5m se nachází v zástavbě rodinných domů mezi ulicemi Tišnovská a Školní. Dle územního plánu je koeficient zastavitelnosti 30%, maximální počet nadzemních podlaží jsou 2 + obytné podkroví. V horní části pozemku rostou převážně ovocné stromy. Ve spodní části pozemku je umístěna cihlová, podsklepená chata, s 1.NP a obytným podkrovím. Chata slouží převážně k rekreaci, ale po rekonstrukci by mohla být využívána k celoročnímu bydlení. K dispozici je elektřina, voda je obecní, odpady jsou svedeny do kanalizace.

V případě výstavby domu v horní části pozemku by chata mohla sloužit jako zázemí pro stavitele.

Lomnice leží v členité kopcovité krajině asi 6 k od Tišnova. V obci s bohatou historií je řada kulturních památek, ale také možností na turistiku a výlety po okolí. V obci je veškerá občanská vybavenost ( mateřská, základní a střední škola, pošta, obchody, restaurace, krytý bazén, hřiště, cyklotrasy ).
V případě dalších dotazů ohledně dělení, a ceny za menší část, kontaktujte makléře.

Zobrazit více Skrýt popis

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: email: