O mně

Cokoli děláš, buď v tom dobrý (Abraham Lincoln)

 

Jmenuji se Josef Sojka a v oblasti realit se pohybuji od roku 2007. Za tu dobu jsem uskutečnil stovky prodejů a pronájmů všech druhů nemovitostí. Působím převážně v Jihomoravském kraji a na Vysočině, ale jsem schopen díky spolupráci s ostatními makléři nabídnout realitní služby takřka po celé České republice.

Mým cílem je nabízet klientům kvalitní služby a servis, tak aby celým procesem prošli bez starostí a byli maximálně spokojení. Díky lidskému přístupu a férovému jednání se pak nezřídka stane, že se na mě klienti obrací opakovaně, což je pro mě to největší zadostiučinění. Ale samozřejmě je to pro mě i velký závazek do budoucna, neslevovat, stále na sobě pracovat, abych mohl nadále klientům pomáhat najít jejich vysněné bydlení!

Práce realitního makléře není vůbec jednoduchá. Mým cílem je odvádět takové služby, jejichž výsledkem bude spousta spokojených klientů, kteří budou postupně měnit názor na tuto profesi. A mým přáním je, aby se realitní prostředí kultivovalo, tak aby se práce realitního makléře stala respektovanou, jak je to u jiných profesních činností. S tím souvisí moje členství v Realitní komoře ČR, která stanovuje soubor zásad, které by měl makléř při své činnosti dodržovat, aby bylo zachováno dobré jméno realitní činnosti a nedocházelo k poškozování zájmů klienta nebo realitní kanceláře, ale také potřeba permanentního vzdělávání, bez kterého není možné v dnešním dynamickém a neustále se měnícím světě realit obstát.

 

 

CertifikátCertifikátCertifikát

 

 

 

 

 

 

Zaujal jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
fname: