O mně

Cokoli děláš, buď v tom dobrý Abraham Lincoln

Josef Sojka

Jmenuji se Josef Sojka a v oblasti realit se pohybuji více jak 10 let. Za tu dobu jsem uskutečnil stovky prodejů a pronájmů všech druhů nemovitostí. Působím převážně v Jihomoravském kraji a na Vysočině, ale jsem schopen díky spolupráci s ostatními makléři nabídnout realitní služby takřka po celé České republice.

Mým cílem je nabízet klientům kvalitní služby a servis, tak aby celým procesem prošli bez starostí a byli maximálně spokojení. Díky lidskému přístupu a férovému jednání se pak nezřídka stane, že se na mě klienti obrací opakovaně, což je pro mě to největší zadostiučinění. Ale samozřejmě je to pro mě i velký závazek do budoucna, neslevovat, stále na sobě pracovat, abych mohl nadále klientům pomáhat najít jejich vysněné bydlení!

Práce realitního makléře není vůbec jednoduchá. Konkurence je obrovská, neexistuje tu v současné době žádný zákon, který by tuto činnost definoval a upravoval, což často profesi realitního makléře v očích veřejnosti devalvuje. Mým cílem je odvádět takové služby, jejichž výsledkem bude spousta spokojených klientů, kteří budou postupně měnit názor na tuto profesi. A mým přáním je, aby se realitní prostředí kultivovalo, tak aby se práce realitního makléře stala respektovanou, jak je to u jiných profesních činností. S tím souvisí moje členství v Realitní komoře ČR, která stanovuje soubor zásad, které by měl makléř při své činnosti dodržovat, aby bylo zachováno dobré jméno realitní činnosti a nedocházelo k poškozování zájmů klienta nebo realitní kanceláře, ale také potřeba permanentního vzdělávání, bez kterého není možné v dnešním dynamickém a neustále se měnícím světě realit obstát.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
*
phone: fullname: lname: